O nas

Kancelaria Biegłego Rewidenta SPEKTRUM istnieje od 1995 roku. Założycielem firmy jest mgr Iwona Lewandowska - Biegły Rewident (nr 12007), która ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Ekonomii. Edukację kontynuowała na Podyplomowych Studiach Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada świadectwo kwalifikacyjne 22923/01, wydane przez Ministra Finansów, potwierdzające wymogi kwalifikacyjne określone dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe. Jest kandydatem na członka rady nadzorczej.

SPEKTRUM – OBSŁUGUJEMY PONAD 100 FIRM Z CAŁEJ POLSKI!

S jak solidność
Przez 15 lat działalności kancelarii zdobyliśmy zaufanie i szacunek naszych klientów, którzy zdecydowali się powierzyć nam swoje sprawy finansowo – podatkowe. Rozwiązujemy szereg zagadnień, ni e tylko związanych stricte z księgowością, ale również doradzamy w kwestiach prawnych, kadrowych czy gospodarczych.

P jak pracowitość
Zespół odpowiednio wykwalifikowanych osób każdego dnia czuwa nad bezpieczeństwem finansowym Naszych kontrahentów. Stanowimy zgraną grupę osób, która nie boi się wyzwań i stawia czoła wszelkim problemom. Do klienta zawsze podchodzimy indywidualnie, starając się zrozumieć jego potrzeby.

E jak efektywność
To jedna z naszych najważniejszych dewiz. O efektach naszych działań informujemy kontrahenta na bieżąco, a podsumowania organów kontrolnych oceniających efekt naszej pracy napawają nas dumą i motywują do dalszego działania.

K jak konkurencyjność
Oprócz bogatej oferty, możemy poszczycić się również konkurencyjną ceną, która sprawia, że klient czuje, że otrzymuje dobry i tani produkt w postaci naszych usług.

T jak troska
„Dbaj o interesy klienta, tak jakby były twoimi” – to zdanie, jest dewizą Naszej Firmy, troska o dobro klienta jest naszym najważniejszym celem.

R jak reprezentacja
Głównym celem Naszej firmy jest zapewnienie nabywcom naszych usług poczucia komfortu, dlatego reprezentujemy ich sprawy przed jednostkami ZUS, czy innymi organami podatkowymi zapewniając tym samym sprawne i profesjonalne wsparcie.

U jak uczciwość
Substytutem naszych działań jest cecha, bez której współpraca między Kancelarią a Kontrahentami nie mogłaby trwać długo, dlatego zawsze staramy się o niej pamiętać.

M jak możliwości
Szerokie możliwości, którymi dysponujemy to jeszcze nie wszystko, cały czas staramy się pogłębiać nasza wiedzę i rozszerzać zakres naszych usług, wszystko po to, aby klient traktował Kancelarię Podatkowo -Finansową, jako najlepszą ze swoich doradców.